/
/
Pro-Ject Pre Box S2 Digital 2023 Edition

Leírás

Pro-Ject Pre Box S2 Digital 2023 Edition

Az eredeti John Westlake dizájn újragondolva!

A Pre Box S2 Digital 2023 a Pro-Ject legsikeresebb DAC modelljének jelentős frissítése.

Az új változat megőrizte mindazt ami az elődöt vonzóvá tette, a DSD és MQA dekódolást, az igényes belső felépítést.

Az elmúlt 1-2 év során megjelent új alkatrészek és persze megannyi tapasztalat felhasználásával továbbfejlesztett, tovább csiszolt 2023-as variáns mellett továbbra is elérhető marad az eredeti Pre Box S2 Digital, mint olcsóbb, de továbbra is lenyűgöző hangú és tudású modell.

Főbb jellemzők:

  • Újratervezett audió mester órajel generátor
  • Új belső tápvonal
  • Új analóg kimenet, magasabb A osztályú erősítéssel
  • Új, erőteljes fejhallgatóerősítő
  • Kettős mono felépítés az ESS Sabre ESS9038 kettős DAC chip köré
  • MQA USB-n keresztül
  • DSD512 támogatás
  • Organikus polymer kondenzátorok és vékony film miniMELF ellenállások
  • Akár 24bit/192kHz felbontás optikai és koaxiális bemeneteken is
  • 7 választható digitális szűrő
  • Saját trevezésű Optimum Transient Digital Filter
  • Fejhallgató kimenet (6.3mm)
  • Minden belső oszcillátor szinkronizálva működik
  • A jitter mindössze 100 Femtomásodperc!
  • Aranyozott, négyrétegű alaplap

Részletek:

A Pre Box S2 Digital 2023 Edition hangteljesítménye a bátran összemérhető az ezer euróval drágább DAC-okkal is. Az egyedi és szabadalmaztatott órajel, a különálló tápegységeket tartalmazó gondos alaplap elrendezés, a kettős differenciális ESS DAC-ok és egy exkluzív, szabadalmaztatott digitális szűrő, amelyet úgy terveztek, hogy érintetlen és átlátható tranziens válaszreakciót biztosítson. Ezek a kulcsfontosságú elemei a Pre Box S2 modelleknek. A 20/21-es chipválság alatt a gyártó megragadta a lehetőséget, hogy komoly fejlesztéseket hajtson végre és finomítsa a dizájnt. Az eredmény az a korábbival azonos alapelvek mentén, de az elmúlt évek fejlesztéseit és tapasztalatait integráló, sokkal kifinomultabb dizájn.

A Pro-Ject csapata újratervezte és továbbfejlesztette a diszkrét audio mesterórajeleket, ami csökkenti a fázis hibát és tovább javítja a már így is rendkívül alacsony jittert. Az órajelek, DAC-ok tápegységei (PSU), és az analóg kimeneti fokozatok továbbfejlesztésen estek át, hogy nagyobb elnyomást biztosítsanak a PC USB tápzajjal szemben, és szélesebb/laposabb kimeneti impedanciát érjenek el a teljes audió sávszélességen. Az új analóg kimeneti fokozat, amely a SABRE9603Q-ra épül, magasabb A osztályú munkapont beállítással rendelkezik, ami javítja a teljesítményt alacsony impedanciájú fejhallgatók és hosszú kábelek esetén.

Az egész konstrukció mostantól energia hatékonyabb. Összesen 12%-kal csökkent a táp áramigénye, miközben növekedett az „A” osztályú analóg fokozat működési árama, ami alacsonyabb torzítást eredményez alacsony impedanciájú fejhallgatókkal. Mobil eszközökkel vagy laptopokkal rendelkező felhasználók a kisebb energiafelvételt is értékelni fogják. Mert ezzel egyidejűleg nagyobb teljesítményt élvezhetnek. Különösen azok, akik alacsony impedanciájú fejhallgatót vagy fülhallgatót használnak. észrevehető javulást tapasztalnak majd a hangminőségben.

Műszaki adatok

  • Digitális bemenetek: 1x USB (B), 1x koaxiális (RCA), 1x optikai (TOSLink)
  • D/A-konverter: 2x ESS9038Q2M 32-bit
  • USB: max. DSD512 (DSD1024), PCM max. 32bit/768kHz
  • Optikai: PCM max. 24bit/192kHz
  • Koaxiális: PCM max. 24b/192kHz
  • Filter beállítások: 7 választható szűrésmód
  • Frekvencia átvitel: 20 Hz – 20 kHz
  • Analóg kimenetek: 6.3mm fejhallgató (front), 1x Variable Out (RCA)
  • Kimeneti feszültség 2.05 Veff
  • Fejhallgató kimenet minimális impedancia: 8 Ohm
  • Fejhallgató kimenet teljesítmény 6.6 mW / 600 Ohm; 68 mW / 32 Ohm
  • THD 0.0003% @ 0 dB, 2V RMS, 1 kHz
  • Dinamika tartomány 124 dBA
  • Külső tápegység 5V/1A DC (tartozék)
  • Méretek: 103 x 37 x 122 mm
  • Súly 366 g
  • Rendelhető fekete és ezüst színben

Pro-Ject Pre Box S2 Digital 2023 Edition

pro-ject-pre-box-s2-digital-2023-edition

169 900 Ft

Rövid ismertető

  • Duál mono DAC
  • Új órajel generátor
  • Új belső tápellátás

Leírás

AUDIOPHILE TANÁCSADÓ

JANCSA ATTILA

Jancsa Attila signo

Ma már hazánkban is egyre többen adnak arra, hogy szépség és kifinomult elegancia tegye teljessé életüket. Kevesen tudják azonban, hogy ez a tökéletesség az otthoni zenehallgatás világában is elérhető. Az Audiophyl Kft. küldetése, hogy változtasson ezen és megnyissa az utat a valódi minőség irányába.

Több száz terméket felölelő audio-vizuális portfóliónkat úgy állítottuk össze, hogy az maradéktalanul kiszolgálja a csúcsminőségű, prémium termékek vásárlóit.

Újdonságok

Original price was: 315 605 Ft.Current price is: 289 140 Ft.
732 

Időpontfoglalás

Foglaljon most időpontot, hogy élőben hallgathassa és kipróbálhassa kiválasztott audio termékeinket egyedi bemutató termünkben.